Indtast din registrerede e-mail:
Indtast ny adgangskode:

003-facebook-app-symbol  001-pinterest  002-instagram  004-linkedin  005-houzz

​Teamet bag Vosper
​boligstyling & fotografering

Vosper boligstyling & fotografering er en gruppe af helt fantastiske og professionelle folk. De har alle mange års erfaring i deres branche, og er yderst kvalitetsbevidste. Teamet består af Birgitte som er administrerende direktør, to professionelle fotografer, samt vores kreative og pivdygtige stylister. Vi har derudover vores eget flytteteam og lastbil, som er helt uundværlige for Vosper.

Skal vi også hjælpe dig?

Ønsker du at høre mere om de mange muligheder, vi kan tilbyde, så kontakt os.

Birgitte Vosper

Administrerende direktør​

Birgitte startede Vosper i 2011 og har stylet
​boliger til salg og udlejning lige siden.
Birgitte har boet 10 år i udlandet og er nu vendt retur til Danmark. Drømmen har altid været at være selvstændig i sin egen kreative virksomhed.

Læs mere om mig

Jason Vosper

Head of fotografering / medejer​

Jason Vosper er oprindeligt fra London. Han har boet 4 år i Montenegro, hvor han fotograferede bygninger for ejendomsmæglere. Han startede også et photo-tours-firma for foto-entusiaster fra hele Europa. De sidste 8 år, har han været bosat i Danmark og er ansvarlig for boligfotografering hos Vosper

Vores team

Mette Emilie Lund
​Salgschef

Mobil: 5354 7717
​mlund@vosper.dk

Julie Klein
Head of styling / Boligstylist (på barsel)
​julie@vosper.dk

Sofie Møller

Boligstylist
​sofie@vosper.dk

Camilla Ajstrup
Boligstylist
​camilla@vosper.dk

Mette Maria Koldbech

Head of HR, Booking og Marketing
​mette@vosper.dk


Maj Bartved
Fotograf
​maj@vosper.dk

Anette Olsen
Head of Warehouse Operations
​anette@vosper.dk

Nicklas Thorsen

Flyttemand

Allan Hansen

Flyttemand